Новини та акції

MAXI вітає переможця акції!

В період з 18.09.2016 по 17.10.2016 р. «MAXI CARD» спільно з партнерами мережею АЗС «ТНК» і «Formula» та мережею «АТЛ» провели акцію «ТНК заправляє подарунками».

У вказаний період кожного дня проводився розіграш сертифікату на 500 грн від АТЛ та 10 л пального від ТНК, а 18.10.2016р. був проведений розіграш головного приза 1 000 л. пального за допомогою веб-сайту random.org.

В розіграші головного приза брали участь більше 21 тис. учасників, що за вказаний період виконали умову - заправили авто від 20л з використанням картки Maxi Card по всій мережі АЗС ТНК та Formula.

Головний приз - 1 000 літрів пального отримав Зозуля Олег Вікторович. (чек від 17.10.2016.)

Вручення призу проведено 27.10.2016 р. за адресою: м Київ, Дніпровська набережна, 13-б.

Наш переможець отримав талони на пальне Pulsar, в загальній кількості - 1 000 л.


ПРО ТНК

Зі слів нашого переможця він регулярно заправляється на ТНК і Maxi Card використовує вже 2 роки.
Про акцію знав, заправлявся, але не загадував собі виграти кожного такого разу. Також були думки що «звичайні» люди не виграють, але саме в останній день виконав умови акції, бо напередодні бачив нагадування на сторінці MaxiCard у Facebook, про понеділок - останній день на шанс».

ПРО ВИГРАШ

Коли Олегу на мобільний подзвонили - перше що подумав та навіть сказав нам Олег -«Серьезно?»,та «не может быть»).
А ми від себе констатуємо: умову виконано - чому ж ні? І понеділки більше не важкі дні) і удача посміхнулася, і саме це могло статися щось трапилося! ВІТАЄМО!

P.S.Всі переможці наших акцій часто невпевнені в своїй вдачі, хоча потім коли усвідомлюють факт виграшу, то шалено радіють. Але все таки чому ж не повірити в те, що лояльність - вона взаємна!!! Ви залишаєтесь прихильними до нас, а ми дякуємо вам постійними акціями, знижками, секретними кодами в наших mail-digest та віримо у взаємність !

АКЦІЯ ПРОДОВЖЕНА. Призів в 2 рази більше!
- не 1 000 л, а 2 000 л від ТНК
- 2 абонементи Classic від SportLife
- 2 неймовірні зимові тури з проживанням в Буковелі від Клювтур
Приєднуйся та заправляйся подарунками