Новини та акції

Інформація для Клієнтів та Партнерів!

Шановні Клієнти та Партнери, інформуємо Вас про зміни та повідомляємо, що з 07.09.2017 року новим емітентом електронних грошей «Максі» буде ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТАСКОМБАНК».
З 07.09.2017 року набирають чинність зміни до Правил використання електронних грошей «Максі» в частині заміни Емітента електронних грошей.

Зазначені зміни узгоджені Національним банком України відповідно до вимог Положення про електронні гроші в Україні, затвердженого Постановою Правління НБУ від 04.11.2010 р № 481, а також згідно з Правилами використання електронних грошей «Максі».

Новий Емітент електронних грошей «Максі» ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ТАСКОМБАНК» приймає на себе функції, права та зобов'язання Емітента електронних грошей «Максі», які належали ПАТ «Альфа-Банк», в зв'язку з чим з 07.09. 2017 року здійснює повноваження і несе зобов'язання по емісії та погашенню електронних грошей «Максі».

З 07.09.2017 ПАТ «Альфа-Банк» не укладає нових Договорів про участь користувача-фізичної особи при використанні електронних грошей «Максі» та Договорів еквайрингу «MAXI CARD».

Відповіді на найбільш поширені питання з цього приводу:

1. Що буде з моїм балансом бонусів?
Баланс бонусів залишиться незмінним. Користувачам жодних дій вчиняти не треба. Всі рахунки електронних грошей МАХІ будуть переведені з ПАТ Альфа-Банк до ПАТ ТАСКОМБАНК.

2. Що зміниться в роботі програми лояльності МАХІ?
Порядок накопичення та витрати бонусів не змінюється. Через перехід до ПАТ ТАСКОМБАНКУ умови роботи з партнерами коаліції МАХІ не змінюються.
У випадку бажання Користувача здійснити погашення бонусів МАХІ шляхом отримання грошових коштів готівкою, починаючи з 8 вересня Користувачу слід звертатися до кас відділень АТ ТАСКОМБАНК (гаряча лінія 0 800 503 580.
Додаткові інформацйні джерела:
- сайт http://www.tascombank.com.ua,
- карта відділень (за посиланням).
Комісія за здійснення погашення бонусів МАХІ залишається незмінною - 27% згідно Правил програми лояльності МАХІ (http://maxicard.ua/loyalty).

3. Що буде з моєю карткою (віртуальною) МАХІ?
Картка працюватиме далі без змін. Нагадуємо, що для накопичення та витрати бонусів пластикові картки обов’язково потрібні лише у 2-х партнерів МАХІ – Фокстрот та ТНК/Формула. В інших партнерів МАХІ для накопичення або витрати бонусів варто лише назвати власний номер мобільного телефону касиру. Підтвердженням успішної операції МАХІ буде чек, який прийде на зареєстровану (через кабінет, додаток, бота) Користувачем адресу електронної пошти.

4. Що буде з моєю карткою Альфа-банк?
Всі карти Альфа-банку, (пере-)випущені після 01.01.2017 не мають функціонала МАХІ попри можливе зображення логотипу МАХІ – метелика – на пластику. Клієнти МАХІ, які мають картки Альфа-банку, залишаються в МАХІ, їхні електронні гаманці (рахунки МАХІ)доступні за зареєстрованим (через кабінет, мобільний додаток, чат-бота Вайбер, чат-бота Месенджер Фейсбук) номером мобільного телефону.
Для користування програмою лояльності МАХІ використовуйте:
У всіх партнерів, в т.ч. Фокстрот та ТНК/Формула:
- ПЛАСТИКОВІ картки, видані Альфа-банк до 01.01.2017 року з логотипом МАХІ – метеликом
- ПЛАСТИКОВІ картки, видані будь-яким партнером МАХІ у будь-який час (Ще видають пластикову карту: ТНК/Формула, Фокстрот, Поляна, Сінево).
У всіх партнерів, крім Фокстрот та ТНК/Формула:
- ВІРТУАЛЬНІ картки Клієнтів, що зареєстровані через:
• особистий кабінет (https://my.maxicard.ua)
• мобільний додаток на Android (Google Play)
- чат-ботів Вайбер та Месенджер Фейсбук.

5. Що робити клієнтам ТАСКОМБАНК?
Для участі в програмі лояльності МАХІ клієнтам ТАСКОМБАНК слід зареєструватися одним з декількох простих способів:
• особистий кабінет (https://my.maxicard.ua)
• мобільний додаток на Android (Google Play)
• чат-бот Вайбер та Месенджер Фейсбук.
• або отримати пластикову картку у одного з партнерів: ТНК/Формула (при будь-якій покупці), Фокстрот (при будь-якій покупці), Поляна (при оплаті послуг від 300 грн), Лінія Кіно (коштує 30 грн), Сінево (при оплаті послуг від 1000 грн), Дасті (при будь-якій покупці), теплохід Святий Андрій (Київ, при будь-якій покупці).
Після реєстрації клієнт просто називає номер зареєстрованого номеру мобільного телефону і розраховується з партнером коаліції за товари чи послуги.
Бонуси можна накопичити у таких партнерів: (Партнери - Отримання бонусів).
Накопиченими бонусами МАХІ можна повністю чи частково розраховуватись у наступних партнерів: (Партнери - Розрахунок бонусами)

6. Виписки (для Державних фіскальних служб під час декларування доходів фізичних осіб)
Виписку за будь-який період можна сформувати в особистому кабінеті МАХІ ((https://my.maxicard.ua)). Після зміни банка-емітента електронних грошей МАХІ історія операцій МАХІ не зміниться.
Щодо підготовки Податкової Декларації про майновий стан і доходи фізичних осіб. Згідно з положеннями Законодавства України бонуси МАХІ не є доходом фізичної особи – Користувача МАХІ.