Новини та акції

Акція “50 коп з кожного літра” повертається!!!

Заправляючи автомобільбудь-якою маркою палива об'ємом від 30-ти і більше літрів на АЗК ТОВ «СХІД», ви отримуєте акційну бонусну ставку на MAXI CARD в розмірі 50 копійок за кожен літр придбаного палива.

Деталі акції:
Період проведення Акції: з 01 серпня 2016 до 31 серпня 2016 року.
Паливо, яка бере участь в Акції: будь-яка марка палива, що реалізується на АЗК.
Форма оплати: готівка або банківська карта. Паливні картки і бланки дозволу (талони) участі в Акції не беруть.
Акційна бонусна ставка: 50 копійок на кожен літр придбаного палива. Нараховується при будь-якому придбанні палива з MAXI CARD об'ємом від 30 і більше літрів в період проведення Акції. При нарахуванні Акційній бонусної ставки стандартна бонусна ставка в розмірі 1% від вартості паливо не нараховується. Акційна бонусна ставка не нараховується при придбанні палива без MAXI CARD і об'ємом менше 30 літрів. Акційна бонусна ставка не нараховується, якщо розрахунок за придбання палива об'ємом від 30-ти і більше літрів здійснюється накопиченими MAXI-бонусами.
MAXI CARD є обов'язковою умовою для участі в Акції. В Акції бере участь тільки MAXI CARD з номіналом нарахування бонусів, рівним 1%. Якщо у вас немає MAXI CARD, її можна придбати у касира на будь-якому АЗК ТОВ «СХІД».
У разі роботи терміналу MAXI в режимі OFF-LINE (відсутність зв'язку між MAXI POS-терміналом і оператором зв'язку) нарахування бонусів здійснюється в розмірі 1%.
Перевіряйте чеки не відходячи від каси.Обов'язково зберігайте чеки для вирішення нестандартних ситуацій.
Немає обмеженьпо кількості разів участі в Акції.
Географія проведення Акції:АЗК ТОВ «СХІД» в м.Києві, Київській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Волинській, Львівській та Івано-Франківській областях.
Відповіді на інші питання з приводу Акції ви можете отримати у співробітників АЗК або операторів Гарячої лінії Formula: 0 800 300 018 та Гарячої лінії ТНК: 0 800 300 028.

Інформацiя про акцію на сайті партнера www.tnk.ua