Palladium

Побутова техніка і електроніка - це найбільш популярні товари, які люди замовляють в інтернет-магазинах. Причин тому кілька: великий вибір товарів, зручність замовлення, більш низька ціна в порівнянні зі звичайними магазинами, доставка до дверей і т.п. Всі ці ключові моменти ми враховуємо в роботі нашого інтернет-магазину palladium.ua.

Торгівельні точки
Київ, місто Київ
Надання знижки
Dasti

«DASTI» - це український бренд одягу, який створений для тих, хто хоче стильно та красиво вдягатися. У м. Києві є шоу-рум, куди можна приїхати, ознайомитися з продукцією та підібрати якісний одяг зі знижкою по карті MAXI. Це місце, де потурбуються про ваш комфорт, зовнішній вигляд та настрій, наповнять Ваш день позитивом, а гардероб новинками, котрі стануть незамінними помічниками у створенні свого ідеального стилю. З асортиментом можна ознайомитися на сайті www.dasti.me, де є все для того, щоб допомогти Вам підібрати колір, виріб та розмір. Якщо у Вас залишились питання, то консультанти з радістю нададуть відповіді та корисні поради у разі необхідності. Команда Dasti дуже ретельно обирає кожен виріб, тому асортимент підійде навіть найвибагливішим клієнтам. До хорошого дуже легко звикати, тому зробивши принаймні одну покупку - ви одразу зрозумієте, що скоро повернетеся ще, затишок та зручність – це синоніми DASTI чекають на Вас з карткою MAXI! Шоурум DASTI знаходиться за адресою вул. Раїси Окіпної, 8. Тел: +38 096 773 5525, +38 098 557 9523 На всі питання зможуть відповісти за телефоном +38 096 773 55 25

Торгівельні точки
Київ, місто Київ
Надання знижки
СПОРТ ЛАЙФ

Стати клієнтом мережі Sport Life - дуже важливе рішення у Вашому житті. У першу чергу, це потрібно для досягнення нових рівнів в здоров'‏‎ї, сім'‏‎ї і в кар'‏‎єрі. Тому що надалі, відвідування спортивного клубу або просто тренажерного залу стане невід'‏‎ємною частиною Вашого життя і дуже приємною частиною сімейного дозвілля. Ми раді бачити в наших клубах людей будь-якого віку, соціального стану, фізичної підготовки, незалежно від поставлених цілей. Це - зобов'‏‎язання і гарантія здоров'я. Обіцянка самому собі стати краще. Ви ніколи не відчуєте себе самотнім, адже в даний час з нами вже більше 300 000 чоловік. Вони такі ж люди, як і Ви, всі різні, але об'‏‎єднані однією метою - стати краще. З 7 ранку до 23 вечора вся мережа клубів Sport Life піклується про Ваш комфорт та задоволення ось уже кілька років. Грунтуючись на досвіді західних країн, і вибираючи тільки найкраще, ми знаємо як допомогти Вам у досягненні будь-яких поставлених цілей. Приходьте і Ви обов'‏‎язково залишитеся задоволені! Завітайте на сайт партнера SportLife та зробіть крок щоб стати краще ніж вчора.

Торгівельні точки
Одеська обл., місто Одеса
Херсонська обл., місто Херсон
Київ, місто Київ
Київська обл., смт Козин
Дніпропетровська обл., місто Дніпро
Чернівецька обл., місто Чернівці
Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг
Львівська обл., місто Львів
Черкаська обл., місто Черкаси
Полтавська обл., місто Полтава
Волинська обл., місто Луцьк
Київська обл., село Петропавлівська Борщагівка
Полтавська обл., місто Кременчук
Вінницька обл., місто Вінниця
Надання знижки
La Bodeguita Del Medio

Торгівельні точки
Київ, місто Київ
Надання знижки
Пиво Раки

Тільки краще свіже пиво і смачні живі раки. Кращий магазин на Мінському масиві.

Торгівельні точки
Київ, місто Київ
Надання знижки